Compare properties

Compare

No properties found to compare.

Zarządzanie najmem

Zajmujemy się obsługą Twojej nieruchomości od A do Z. Postaw na współpracę z nami i miej pewność, że Twój lokal jest w bezpiecznych rękach, a Ty możesz cieszyć się zyskami, bez tracenia czasu, nerwów i energii.

Obsługa finansów

Zajmujemy się wszystkimi kwestiami, których Ty nie lubisz, a które są nieodzownym elementem działalności polegającej na wynajmie lokali czy mieszkań. W skład naszej oferty wchodzi bowiem: dokonywanie opłat za bieżące rachunki, administrowanie wpłatami lokatorów, rozliczanie kosztów związanych z mediami, a także inne rozliczenia płatności wynikających z Twoich umów najmu. Wszystko po to, abyś mógł zarabiać na wynajmie, a jednocześnie nie zaprzątać sobie głowy sprawami finansowymi.

Serwis naprawczy

Robimy wszystko co potrzebne, aby Twój lokal pozostawał w dobrej kondycji – i to przez długi czas. W ramach naszej oferty świadczymy usługi związane z: bieżącymi naprawami, usuwaniem usterek wymagających pilnej reakcji, jak i przeprowadzaniem okresowych przeglądów instalacji. Zajmujemy się również innymi czynnościami, takimi jak: dorabianie kluczy, a ponadto do Twojej dyspozycji oddajemy nasz telefon alarmowy, który jest czynny 24/7.

Sporządzanie koniecznej dokumentacji

Wyręczamy Cię również w sprawach związanych z przygotowaniem wszelkich ważnych dokumentów oraz tzw. ``papierologii``. Dlatego, współpracując z nami możesz mieć pewność, że w Twoim imieniu zajmiemy się: przygotowaniem umów najmu (oraz aneksów, jeśli zajdzie taka potrzeba), sporządzaniem protokołów z przekazania nieruchomości, a nawet wykonywaniem dokumentacji zdjęciowej. Weźmiemy na siebie także czynności związane z zawieraniem polis ubezpieczeniowych, a gdy przydarzy się nieprzewidziany wypadek – zajmiemy się uzyskaniem odszkodowania od ubezpieczyciela.

Wizytacja nieruchomości

Poza obsługą finansową, serwisem naprawczym oraz administracją dokumentacji, w zakresie naszych obowiązków znajdziesz także przeprowadzanie wizytacji Twoich nieruchomości. Aby zapewnić Ci spokój oraz dać pewność, że Twoja nieruchomość pozostaje w dobrym stanie, przeprowadzamy: okresowe kontrole lokali oraz mieszkań, wykonujemy dokumentacje zdjęciowe z wizyty oraz opracowujemy specjalne notatki dla właściciela.

Doposażanie nieruchomości

Jeżeli tylko sobie tego życzysz - możesz nam powierzyć prace związane z doposażeniem, a co za tym idzie podnoszeniem wartości Twojej nieruchomości.Z przyjemnością zajmiemy się organizacją zakupu koniecznych mebli, jak i wyposażenia kuchennego oraz innych niezbędnych elementów. Nadzorujemy cały proces od samego początku, aż do końca. Zajmując się zarówno zakupem, transportem, skręcaniem i składaniem mebli, jak i sprzątaniem po wykonanej pracy!

Skontaktuj się z nami

Zyskaj komfort oraz poczucie bezpieczeństwa, że Twoja nieruchomość jest w dobrych rękach.

Skorzystaj z wygodnego formularza kontaktowego umieszczonego po prawej stronie lub skontaktuj się bezpośrednio za pomocą:

Oddział I

Formularz kontaktowy
You don't have permission to register