NIERUCHOMOŚCI
Telefon:+48 668 463 579 | +48 692 064 209

O firmie

Aphouse Nieruchomości to krakowska agencja nieruchomości specjalizująca się w usługach z zakresu pośrednictwa, zarządzania, doradztwa inwestycyjnego oraz projektowania i aranżacji wnętrz.
 

Podstawą naszej działalności jest połączenie odpowiednich kwalifikacji i wieloletniego doświadczenia licencjonowanych pośredników oraz zarządców z najnowszymi światowymi trendami obowiązującymi w branży nieruchomości.

Obsługując lokalny rynek mieszkaniowy i komercyjny dążymy do tego, aby spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów, zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych, krajowych i zagranicznych.

W naszej ofercie znajdują się domy oraz lokale mieszkalne i komercyjne o wysokim standardzie, przeznaczone zarówno na sprzedaż, jak i wynajem. Skontaktuj się a nami i przedstaw nam swoje oczekiwania, a dołożymy wszelkich starań, aby je spełnić. Bo dla nas „skutecznie” znaczy „z pełnym zadowoleniem klienta”

Wyszukiwarka ofert

Nasz zespół

Agencja nieruchomości Aphouse to zespól młodych ludzi specjalizujący się w pośrednictwie nieruchomościami.  Sprzedaż i kupno mieszkań, domów, gruntów w Krakowie i okolicach,  wynajem apartamentów, wynajem lokali użytkowych, do tego zarządzanie mieszkaniami, zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi, zarządzanie wspólnotami to tylko część naszej działalności.

więcej »

W jakim stylu?

Aranżacja własnego mieszkania nie rzadko spędza nam sen z oczu.Chcemy aby było ładnie wykończone, dobrze zagospodarowane, wygodne i funkcjonalne. Nie wiemy czy w stylu tradycyjnym czy nowoczesnym.

więcej »

Z nami łatwiej kupić mieszkanie!

Lepsza orientacja pośrednika i zarządcy nieruchomości w szerszym kontekście otoczenia społeczno – gospodarczego oraz problematyce ekonomiczno – finansowej, w której powstają decyzje jego klientów, staje się niezbędnym atrybutem profesjonalizacji.

więcej »

Jak pracujemy w Aphouse

Głównym celem biura nieruchomości Aphouse jest zadowolenie naszych Klientów. Staramy się wykonywać naszą pracę tak aby każdy Klient, który zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług, czuł się usatysfakcjonowany.

więcej »

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem