NIERUCHOMOŚCI
Telefon:+48 668 463 579 | +48 692 064 209

Zarządzanie Nieruchomościami

Jesteś właścicielem domu, mieszkania lub innego lokalu w Krakowie, który chciałbyś przeznaczyć na wynajem, ale nie masz czasu lub możliwości się tym zająć?


Oddaj swój lokal pod opiekę Aphouse Nieruchomości, a my zadbamy o wszystkie sprawy związane z jego wynajmowaniem. Znajdziemy lokatorów i będziemy reprezentować Cię w kontaktach z nimi. Sporządzimy odpowiednią umowę, a następnie zadbamy o to, aby rachunki były opłacone, a czynsz trafiał na Twoje konto w terminie.

Oferujemy usługę zarządzania zarówno lokalami mieszkalnymi, jak również komercyjnymi, a także wspólnotami mieszkaniowymi. Zajmujemy się bieżącą administracją, obsługa finansową i techniczną oraz utrzymaniem czystości nieruchomości. Szczegółowy zakres naszych obowiązków zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów.

Formularz kontaktowy

Przepisz kod z obrazka:

Nasz zespół

Agencja nieruchomości Aphouse to zespól młodych ludzi specjalizujący się w pośrednictwie nieruchomościami.  Sprzedaż i kupno mieszkań, domów, gruntów w Krakowie i okolicach,  wynajem apartamentów, wynajem lokali użytkowych, do tego zarządzanie mieszkaniami, zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi, zarządzanie wspólnotami to tylko część naszej działalności.

więcej »

W jakim stylu?

Aranżacja własnego mieszkania nie rzadko spędza nam sen z oczu.Chcemy aby było ładnie wykończone, dobrze zagospodarowane, wygodne i funkcjonalne. Nie wiemy czy w stylu tradycyjnym czy nowoczesnym.

więcej »

Z nami łatwiej kupić mieszkanie!

Lepsza orientacja pośrednika i zarządcy nieruchomości w szerszym kontekście otoczenia społeczno – gospodarczego oraz problematyce ekonomiczno – finansowej, w której powstają decyzje jego klientów, staje się niezbędnym atrybutem profesjonalizacji.

więcej »

Jak pracujemy w Aphouse

Głównym celem biura nieruchomości Aphouse jest zadowolenie naszych Klientów. Staramy się wykonywać naszą pracę tak aby każdy Klient, który zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług, czuł się usatysfakcjonowany.

więcej »

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem