Compare properties

Compare

No properties found to compare.

Obiekt na sprzedaż, Kraków, Westerplatte

2 645 000 PLN
591 150 EUR
Property ID: APH-BS-13099
Szczegóły
Miasto Kraków
Dzielnica Stare Miasto
Ulica Westerplatte
Symbol APH-BS-13099
Cena 2 645 000 PLN
Cena/m2 9 880,09 zł/m²
Czynsz administracyjny
Opłaty w czynszu administracja, Części wspólne, fundusz remontowy, sprzątanie, woda, woda/ryczałt na wodę, wywóz nieczystości, wywóz śmieci, zaliczka na fundusz remontowy
Opłaty wg liczników prąd
   
Powierzchnia 268 m2
Ilość pięter
Ilość pokoi 0
Ilość łazienek
Umeblowanie
Wyskokość pomieszczeń 0
Garaż
Winda
Ogrzewanie C.O. GAZOWE, PIECE WĘGLOWE
Klimatyzacja nie
Rodzaj obiektu vir_oferta_rodzaj_obiektu_kamienica
Rok budowy 1
Dostępne od
Przeznaczenie obiektu
Vir_oferta_rodzaj_obiektu vir_oferta_rodzaj_obiektu_kamienica
Opis
NA SPRZEDAŻ PIĘTRO ZABYTKOWEJ KAMIENICY NIEOPODAL ZIELONYCH PLANT, PRZY UL WESTERPLATTE, STARE MIASTO.

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Sprzedawane piętro kamienicy stanowi jeden lokal mieszkalny o powierzchni 268m2. Położony jest na I piętrze i składa się z 14 pomieszczeń:
8 pokoi,
jasnej kuchni z oknem,
łazienki,
2 WC,
przedpokoju,
korytarza.

Wysokość pomieszczeń w lokalu to 3,80 m2. Cztery pokoje mają wystawę południową, kuchnia północną, jeden pokój narożny o ekspozycji południowo – zachodniej, dwa pokoje o wystawie zachodniej.

We wnętrzu zachowane zostało oryginalne wykończenie z czasów budowy kamienicy, w tym parkiety, wewnętrzna stolarka drzwiowa z supraportami, stolarka okienna, piece oraz sztukaterie.

Drewniana stolarka drzwiowa, płycinowa z ozdobnymi futrynami i opaskami. Do pokoi prowadzą drzwi dwuskrzydłowe, do pomieszczeń WC i łazienki jednoskrzydłowe. W łazience, WC i kuchni na podłodze położono płytki ceramiczne, w przedpokoju deski drewniane, w pokojach zaś zachowały się drewniane parkiety. Stolarka okienna jest drewniana, okna z nadświetlami, dwuskrzydłowe, drzwi balkonowe.

Ściany są tynkowane, malowane farbą emulsyjną. Pod powłoką malarską znaleziono ozdobne stiuki. W pokoju z wykuszem przy suficie znajdują się ozdobny plafon i zdobienia. Lokal posiada 8 zachowanych piecy kaflowych, w tym jeden piec przedwojenny.

Lokal powstał z połączenia dwóch lokali mieszkalnych i lokalu użytkowego. Cześć pomieszczeń jest w układzie przejściowym, lokal dostępny jest z klatki schodowej dwoma wejściami niezależnymi.

Lokal posiada instalacje: elektryczną, wodno – kanalizacyjną, gazową, ogrzewanie indywidualne akumulacyjne, elektryczne.

Nieruchomość wymaga przeprowadzenia remontu. Idealna pod inwestycję, na cele mieszkalne lub biurowe.

PEŁNA WŁASNOŚĆ Z UDZIAŁEM W GRUNCIE. NIERUCHOMOŚĆ WOLNA OD OBCIĄŻEŃ.

OPIS BUDYNKU
Kamienica z 1887 r. wzniesiona w technologii tradycyjnej, jako trzykondygnacyjny, podpiwniczony budynek narożny. W budynku jest jedna klatka schodowa dwubiegowa o konstrukcji żelbetowej, stopnie schodów oraz korytarze komunikacji są pokryte lastriko, ściany malowane są farbą olejną i emulsyjną.

OPIS LOKALIZACJI
Nieruchomość zlokalizowana w samym sercu Starego Miasta z widokiem na zielone Planty. Budynek znajduje się 5 minut pieszo od Rynku Głównego, Galerii Krakowskiej, Dworca PKP i PKS. Jest to lokalizacja o wyjątkowym znaczeniu historycznym i kulturowym. Okolica pełna zabytków, atrakcji turystycznych z w pełni rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową. Bogata sieć połączeń komunikacji miejskiej - liczne połączenia autobusowe i tramwajowe. Nieopodal znajdują się sławny Teatr im. Juliusza Słowackiego, Brama Floriańska i średniowieczny Barbakan. 100m do najbliższego parkingu.

CENA
Cena nieruchomości: 2 645 000 PLN


W celu uzyskania dodatkowych informacji o nieruchomości, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.
Lokalizacja
You don't have permission to register
Umów wizytę