Lokal na sprzedaż, Kraków, Podgórze

1 500 000 PLN
325 650 EUR
Cena 1 500 000 PLN
Cena/m2 15 690,38 zł/m²
Czynsz administracyjny 735 PLN
Opłaty w czynszu zaliczka na fundusz remontowy, wywóz nieczystości, woda ciepła, woda, Winda, sprzątanie, ogrzewanie, ochrona, monitoring, fundusz remontowy, Części wspólne, CO, administracja
Opłaty wg liczników prąd
   
Powierzchnia 96 m2
Pietro 0
Ilość pokoi 0
Ilość łazienek
Umeblowanie
Wyskokość pomieszczeń 0
Garaż
Możliwość parkowania WPoblizu
Ogrzewanie C.O. miejskie
Klimatyzacja tak
Rodzaj budynku kamienica
Przeznaczenie lokalu usługowy, magazynowy, inny, handlowy, handlowo-usługowy, biurowy, biurowo - magazynowy
Położenie lokalu ruchliwa ulica
Miejsce na reklamę
Stan prawny Własność
Dostępne od natychmiast

Opis

NA SPRZEDAŻ LOKAL BIUROWY O POWIERZCHNI 95,6 M2 STARE PODGÓRZE

Mamy przyjemność zaprezentować wysokiej klasy lokal o powierzchni 95,6 m2. Lokal znajduje się na parterze odnowionej kamienicy, jest w pełni wykończony, wyposażony, a także świetnie zaaranżowany. Lokal posiada 2 pokoje, salę konferencyjną, recepcję oraz część socjalną i toaletę. 

Lokal obecnie jest wynajmowany i przynosi zysk. Świetna inwestycja i lokata kapitału!

OPIS INWESTYCJI:
Lokal położony przy ulicy przy placu bohaterów getta w nowej kamienicy. Nowoczesna forma inwestycji utrzymana jest jednocześnie w konwencji architektury współczesnej. Dbałość o każdy detal projektu, fasada budynku jak i jej charakterystyczne ułożenie, nawiązujące do klasycznego stylu kamienic w Krakowie, nadają temu miejscu niepowtarzalną, nową wartość zachowując jednak klimat dawnego Podgórza. 


OPIS LOKALIZACJI:
Inwestycja położona tuż przy Bulwarach Wiślanych w samym sercu Starego  Podgórza. Tuż przy terenach spacerowych i kładce Bernatce łączącej Kazimierz z Podgórzem. Blisko komunikacja miejska. Niedaleko do klimatycznych kawiarni i restauracji. Parę minut do Galerii handlowej Kazimierz.
Najważniejszą zaletą tej lokalizacji jest bliskość Parku biznesowego Enterpise położonego przy ul. Dekerta, Budynku Diamate Plaza oraz bardzo dobre połączenie komunikacyjne z Biznes Parkiem w Zabierzowie (przystanek PKP Zabłocie).

Cena:
Czynsz 1500000 zł 
image

Kontakt