NIERUCHOMOŚCI
Telefon:+48 668 463 579 | +48 692 064 209

Aranżacja wnętrz

Wydawać by się mogło, że podpisanie umowy kupna to ostatni etap operacji pt. „Moja wymarzona nieruchomość”. A przecież wcale tak nie jest – zostaje bowiem jeszcze kwestia odpowiedniej aranżacji i wyposażenia wnętrz.


Współpracujemy z zespołem projektantów wnętrz, którzy podpowiedzą, jak najlepiej wykorzystać przestrzeń, którą dysponujemy, zarówno pod kątem przygotowania nieruchomości do jej wynajęcia, jak również własnego użytku bądź też ponownej sprzedaży.

Naszym celem jest zapewnienie Inwestorom wysokiej jakości usług, przystępnych cen, ciekawych rozwiązań funkcjonalnych i estetycznych oraz szybkich realizacji projektów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu tworzymy wnętrza o unikalnym, niepowtarzalnym charakterze.

Formularz kontaktowy

Przepisz kod z obrazka:

Nasz zespół

Agencja nieruchomości Aphouse to zespól młodych ludzi specjalizujący się w pośrednictwie nieruchomościami.  Sprzedaż i kupno mieszkań, domów, gruntów w Krakowie i okolicach,  wynajem apartamentów, wynajem lokali użytkowych, do tego zarządzanie mieszkaniami, zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi, zarządzanie wspólnotami to tylko część naszej działalności.

więcej »

W jakim stylu?

Aranżacja własnego mieszkania nie rzadko spędza nam sen z oczu.Chcemy aby było ładnie wykończone, dobrze zagospodarowane, wygodne i funkcjonalne. Nie wiemy czy w stylu tradycyjnym czy nowoczesnym.

więcej »

Z nami łatwiej kupić mieszkanie!

Lepsza orientacja pośrednika i zarządcy nieruchomości w szerszym kontekście otoczenia społeczno – gospodarczego oraz problematyce ekonomiczno – finansowej, w której powstają decyzje jego klientów, staje się niezbędnym atrybutem profesjonalizacji.

więcej »

Jak pracujemy w Aphouse

Głównym celem biura nieruchomości Aphouse jest zadowolenie naszych Klientów. Staramy się wykonywać naszą pracę tak aby każdy Klient, który zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług, czuł się usatysfakcjonowany.

więcej »

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem